żywienie psów rasowych - karmy

Gdzie uzyskać najkorzystniejszą żywność dla domowego psa?

Gdzie uzyskać najkorzystniejszą żywność dla domowego psa?

Karmy dla juniorów – propozycja marki Pedigree
Marka Pedigree od lat interesuje się produkcją żywności dla czworonogów. Zgodnie z wymaganiami klientów w ich propozycji można odkryć karmy dla dojrzałych psów, zaś także i takie przystosowane dla szczeniąt. Jest to wyjątkowo istotne dlatego, że zapotrzebowanie na mikroskładniki żywieniowe szczeniąt i czworonogów dużych wyraźnie się różni. Zatem z czego komponuje się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie pierwiastki odżywcze uzupełnia? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na owe zagadnienia i dodatkowo zaprezentować ofertę marki Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach firma Pedigree stworzyła dwa rodzaje karm: karmy suche i także karmy mokre. Jeśli chodzi o te pierwsze w ofercie marki odkryjemy 4 warianty karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczona dla wszelkich ras piesków oraz 3 warianty żywności poświęcone dla czworonogów ras małych dużych i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha żywność Pedigree została opracowana poprzez zbiór wykształconych ekspertów z wiedzą o tym, żeby umożliwić szczeniętom najwłaściwszy rozwój. W składzie karmy wynajdziemy przede wszystkim mięso z kurczaka i także ryż, które są znakomite dla drobnych żołądków młodych psów. Również karmy Pedigree junior wzbogacona jest o zestaw witamin oraz minerałów w takiej ilości jaka jest niezbędna szczeniętom w okresie intensywnego rozwoju. Prócz atutów odżywczych należałoby też wspomnieć o pozytywach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jedynymi z łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niesłychanie prosty. Zawiera zboża, znaczną porcję mięcha (26%), oleje i także tłuszcze oraz substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree przynosisz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
Nakarm swojego psa dobrą karmą https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej firma świadczy również mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce i cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (czyli także pokarm Pedigree w puszce czy w torebce) zawiera świeże mięsne kąski zanurzone w galaretce, która usprawnia trawienie elementów odżywczych zawartych w żywności. Dzięki temuż karma jest nie zaledwie apetyczna, lecz dodatkowo odpowiednia i delikatna. Mokra karma Pedigree Junior posiada składniki odpowiedzialne za dobre i zdrowe kości (czyli wapń i fosfor), pogłębiające odporność (witamina E i minerały) oraz pobudzające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki użyciu kruchych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu oraz skąpaniu całości w galaretce.
Reasumując oferta firmy Pedigree w kierunku karm dla szczeniąt jest nieco bogata, umiemy w niej wyszukać zarówno karmy mokre jak również suche (każdy rodzaj występuje w kilku smakach). Ponadto są to karmy wyprodukowane przez firmę, która istnieje na rynku od wielu lat i dodatkowo nadal poprawia swoje wyroby korzystając z na doświadczeniu swoim oraz doradców z jakimi współdziała. Dzięki temu są więc to karmy idealnie przystosowane do potrzeb prężnie rozwijających się szczeniąt również ze względu na walory odżywcze, jak i także smakowe.